Aktuálně arrow Další akce, výlety, ... arrow Silvestry
Hlavní menu
Aktuálně
O společenství
Další akce, výlety, ...
Pro děti
Dokumenty
Kaledář akcí
Fotogalerie
Změny na stránkách
Odkazy
Návštěvní knížka
SMPV
Setkání mládeže
příbramského vikariátu
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Vyhledávání

 
Vyber vzhled
modra
Kalendář
Září 2020
P Ú S Č P S N
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28
29 30 1 2 3 4
Silvestry


Óda na silvestr na Slovensku
Autor Martinka   
Úterý, 09 leden 2007
SILVESTR NA SLOVENSKU Zima, hlad, studená voda, zmrzlé boty. Sněžnice na baťohu. Roztržený stan. Ulítlá karimatka. Medvědí stopy. Jídlo, které by nejedl ani pes. Vichr, při kterém se neudržíte na nohou. Tma, bloudění, únava, modřiny. Povodeň ve stanu. Mokrý spacák. Mokré boty. Mokré všechno. Vlak nestaví. Vlak nejede. Vlak jede odjinud. Vlak ujel. Tak takhle nějak vypadal NEJLEPŠÍ SILVESTR v mém životě.
 
První ohlédnutí za Silvestrem 2005
Autor Medwjed   
Úterý, 03 leden 2006
Letos jsme Silvestr prožili rozděleni na několik částí - na Hrádku u Vlašimi (4 ks), v tee-pee u Myslkova (7 ks) a v Kosově Hoře (cca 10 ks).
Kosovka a tee-pee byly poměrně propojené, až do pátku ráno jsme byli spolu (tak jak kdo dojel), v pátek jsme za pohnutých okolností a zkratkou přes Votice dorazili na Myslkov, kde jsme se pokusili o stavbu tee-pee. V momentě kdy po několika hodinách usilovné práce stály už tři tyče, tak se kosovácká skupinka rozloučila a zanechala "týpky" svému osudu. Na samotný Silvestr nás v Kosovce bylo kolem 10, do rána nás tam zbylo jen 6...
Celý článek...
 
Druhé ohlédnutí za Silvestrem 2005
Autor Temi   
Pátek, 06 leden 2006
Tak stručně o Týpcích v Myslkově:
Image Image Díky pomoci Kosovčáků se nám - amatérům podařilo tee-pee postavit zhruba za 5 hodin (návod udává, aby amatéři k postavení dokonalého tee-pee počítali s 1 hodinou). Již jsme byli uvnitř, když se setmělo, a snažili se rozdělat oheň. Díky tomu konečně víme, jak vypadá nošení dříví do lesa. Z pobytu si momentálně vybavuji různé situace, jako např. Vandrující tři židy, ledovou cocacolovou tříšť, pečenou kachnu, klauna v podobě Lukáše Marka s klauňátkem, roční výročí stromečku rukavičníku, červené čtyřválce, syrový modřín, zpřeházený růženec, aj. Na celé akci mě jen trochu mrzí, že jsem čekala něco aspoň trochu drsnějšího (aspoň větší zimu nebo tak něco) a ono nic :(. Nicméně to byla velice dojemná akce. Myslím, že zážitek to byl nejen pro nás, ale také pro účastníky nedělní mše, mezi které přišlo 7 (ne příliš vonících) individuí.
 
Silvestr - Vojkov 2004
Autor Medwjed   
Pondělí, 24 leden 2005
Na faře ve Vojkově, která nám byla jejím duchovním správcem důvěřivě zapůjčena, jsme se sešli za účelem důstojného zakončení roku 2004. V průběhu celé akce se náš počet pohyboval okolo čísla 20, samozřejmě kulminoval o Silvestrovské noci.
Celý článek...
 
Silvestr - Vojkov 2004: Poučné pojednání
Autor Martinka   
Pondělí, 24 leden 2005
Pozorně prosím pročtěte přílohu, protože přináší poučení. Přeju příjemné počtení:
Poohlédnutí po posledních prosincových prožitcích
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 10


Powered by Joomla! Design by Cyberdine Systems » webmaster:    Odeslat email