Aktuálně arrow O společenství arrow Rosy Joseph
Hlavní menu
Aktuálně
O společenství
Další akce, výlety, ...
Pro děti
Dokumenty
Kaledář akcí
Fotogalerie
Změny na stránkách
Odkazy
Návštěvní knížka
SMPV
Setkání mládeže
příbramského vikariátu
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Vyhledávání

 
Vyber vzhled
modra
Kalendář
Září 2020
P Ú S Č P S N
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21
22
23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Rosy Joseph


Dopis pro Rosy
Autor Veronika   
Úterý, 14 listopad 2006
Mila Rosy!
Jsme moc radi za tvuj dopis, udelal nam radost. Chteli bychom se ti predstavit - jsme spolecenstvi asi 30 - ti mladych krestanu. Spolu organizujeme vikendova setkani pro deti, v zime jezdime na hory, pomahame na brigadach a hlavne se kazdy mesic schazime ke spolecnemu slaveni Mse sv., povidani a modlitbe.
Modlime se i za tebe a tvoji rodinu. At se ti dari ve skole a ve vsem dobrem co delas.
Diky za tvoje modlitby.
Stetkovicke spolecenstvi
 
Dopis od Rosy Joseph
Autor Medwjed   
Úterý, 24 říjen 2006
Dopis od Rosy, tak jak jej přečetla Veronika:

Dear Godparents

Greetings from your loving child. I am fine here, How are you? I warmly wish you that my letter finds you in good health. I continue to pray for your good. I would like to thank you in a special way for took me as your loving child. I am doing my 7th class in St. Joseph's Middle School at my own village. My father Joseph was died, mother Fatima is a daily coolie; I have one brother. Please pray for my family and me. I am waiting for your letter and photos.
Thanking you
Youts lovingly J. Rosy.

Ok? Lovingly R. Verunka

Následuje můj amatérský volný překlad, budu vděčný za každý lepší:-)

Drazí kmotři

zdraví vás vaše milující dítě. Mám se tady dobře, jak se máte vy? Vřele si přeju, aby vás můj dopis zastihl ve zdraví. Pořád se modlím za vaše dobro. Zvlášť bych vám chtěla poděkovat za to, že jste si mě vzali jako vaše milující dítě. Dělám 7. třídu střední školy sv. Josefa v mé (vlastní:-) vesnici. Můj otec Josef zemřel, matka Fatima pracuje jako nájemná síla; mám jednoho bratra. Prosím modlete se za mou rodinu a za mě.
Čekám na váš dopis a vaše fotky.
Vaše s láskou J. Rosy.

 
Sbírka na Rosy
Autor Veronika   
Pátek, 20 říjen 2006
Moc vas zdravim s dalsimi informacemi!
Mame za sebou spolco a jiz tradicni sbirku na nase adoptivni (nebo jak pise Rosy - Bozi) dite. Asi s tim, jak se blizi Vanoce ma nase vybirana castka stale mirne sestupnou tendenci, ale Bohu diky (a Vam vsem:) ) i za to! Vybrali jsme 1 027,- a jak jsme se posledne domluvili, cast ( 500,-) penez sla na vylohy spolca. V soucasne dobe mame vybrano 5 763,50,- , do uplne castky (10 000,-) a do kvetna 2007 nam zbyva vybrat 4 236,50,-.
Zaroven jsme Rosy podepsali dopis - jeho priblizne, ceske zneni jste cetli v predminulem infu, do anglictiny ho prelozila Martinka, podepsali ho: - snad vsichni :) a moc krasne obrazky (kaplicka, Cihakovic domek, nase vecere, tabor a Vojta na strome) nakreslila Verunka a Vojta. Moc diky vsem, kteri jste se jakkoli zapojili nebo jeste zapojite.
Krasne dny.
Veronika

P.S: Kdyz jsem videla jak Verunka prispiva do kasicky, s jakou hrdosti se pak podepisuje do dopisu a s jakym zapalem druhy den maluje Rosy obrazky, tak jsem si vzpomnela na evangelium tusim, ze z predminule nedele, o chramovem daru chude vdovy.
Nezalezi na tom, kolik date, ale davejte celym srdcem, ono se vam to z nebe neztrati :). Mejte se fajn a v modlitbach a bdenich nepolevujte! V.
 


Powered by Joomla! Design by Cyberdine Systems » webmaster:    Odeslat email