Aktuálně arrow Návštěvní knížka
Hlavní menu
Aktuálně
O společenství
Další akce, výlety, ...
Pro děti
Dokumenty
Kaledář akcí
Fotogalerie
Změny na stránkách
Odkazy
Návštěvní knížka
SMPV
Setkání mládeže
příbramského vikariátu
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Vyhledávání

 
Vyber vzhled
modra
Kalendář
Červenec 2024
P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Návštěvní kniha pro Štětkovice

Edit Přidej příspěvek

Líbí nebo nelíbí se ti něco na těchto stránkách? Nebo chceš něco jen vzkázat ostatním? Pak tak můžeš učinit prostřednictvím této jednoduché návštěvní knížky.

situs slot pulsa tanpa potongan     (Odeslat email) Pondělí, 13 listopadu 2023
SLOT777 adalah situs slot deposit metode pulsa yang dapat dipercaya dan memiliki benefit tanpa potongan sedikitpun bagi pengguna layanan permainan online slot pulsa. situs slot pulsa tanpa potongan terbaru ini juga dapat diandalkan, karena bisa melakukan deposit menggunakan pulsa tanpa harus menunggu lama-lama dengan pelayanan tersebut banyak pemain slot dengan pembayaran via pulsa tidak perlu risau untuk lagi. Selama ini, banyak penikmat situs slot pulsa yang kagum akan service yang diberikan dari situs slot deposit pulsa tanpa potongan ini karena selalu update terbaru dan terpercaya di tahun 2023 menyajikan banyak promo bagi user baru maupun member lama. Dengan begitu, setiap para pemburu game slot deposit payment melalui pulsa begitu ramai berdatangan untuk mendaftar di situs kami.

Slot deposit pulsa tanpa potongan 2023 juga dapat trust dari setiap pemain slot777 dikarenakan mereka selalu mendapatkan keuntungan yang melimpah hanya dengan bermodalkan depo minimum 20 ribu saja, anda bisa menikmati banyaknya permainan slot pulsa terbaru dan terlengkap hingga anda puas menerima jackpot yang begitu besar dari setiap permainannya. Bukan hanya itu saja, beragam promosi yang ditawarkan oleh situs ini mulai dari bonus new member hingga pemain tetap yang menjadi pengguna istimewa di situs kami. Berdasarkan begitu melimpahnya reward yang didapat bagi setiap users, sehingga website kita ramai dikunjungi dari berbagai kalangan karena masing-masing player mendapatkan informasi dari mulut ke mulut adajuga yang sudah bermain dari usia muda begitupun pengguna sepuh.
Vašek     Sobota, 18 června 2016
Zdravím, v rádiu blaník jsem zaslechl ze ve Štětkovicích je dnes zajímavá akce ale na stránkách nic ... škoda :-(
petr hron     (Odeslat email) Pátek, 04 června 2010
Chci pozdravit vvšechny ze Silvestra2009,protože jsem asi našel povolání a prosím o modlitbu k Donu Boskovi a P.Marii "uzdravení nemocných
Martina     (Odeslat email) Úterý, 11 května 2010
Našla jsem pozdravy od své švagrové Heleny z roku 2006. Týkalo se to časopisu IN. Velmi a to velmi mě zaráží, že mi nenabídla místo v tomto časopise, když věděla, jak moc hledám práci. Opět a zase se utvrzuje pravidlo: co je v domě není pro mě..škoda
Zdenka     (Odeslat email) Pátek, 02 ledna 2009
Dovolujeme si vás pozvat na

*10. výročí otevření Domova sv. Zdislavy, které oslavíme dne 10. ledna 2009. Slavnost zahájíme děkovnou mší sv. v kostele sv. Filipa a Jakuba v Přebořicích ve 14 hodin, kterou bude sloužit pomocný českobudějovický biskup Pavel Posád.
pak všechny zveme na malé občerstvení a prohlídku DSZ.

* Srdečně vás zveme na
Křesťanský ples,
který se jako již tradičně koná v KD Kovářov dne 24. ledna 2009 od 19:30. K tanci a poslechu hraje kapela Static. přijďte prožít večer nezapomenutelných zážitků, čeká vás nejen hudba, tanec a tradiční tombola se skvělými cenami, ale i několik překvapení
Jana Hošková     (Odeslat email) Pondělí, 17 listopadu 2008
Milí přátelé, po mši 16.11., kdy otec Masařík mluvil o využívání darů /hřiven/ daných od Boha, jsem si uvědomila, že dlužím poděkování všem, kdo se obětavě starali o naše děcka na táboře v Úlehlích i na víkendovkách. Předně bych chtěla říci, že, přestože vás všechny osobně neznám, máte moji naprostou důvěru. Každý se totiž snažíme využít své hřivny co nejlépe. Podle toho, jak se hezky staráte o děcka, se vám to daří. Máme dvě povzbuzení, která bychom měli doručit adresátovi. Zaprvé- pan doktor našich dětí byl mile překvapen, když jsme mu předali záznamy o přisátí klíšťat. Řekl:" To tam měli nějakou svědomitou zdravotnici..." Zadruhé- když jsme žádali VZP o příspěvek na tábor, paní u přepážky nám sdělila: " Takhle hezky napsanou žádost jsem už dlouho nečetla". Velice děkujeme Ivce Čihákové, s jakou mateřkou péčí se věnovala naší nemocné Lidce. Jak děti vzpomínají na tábor? Nakonec malé svědectví. Probírali jsme společně u stolu mj. i finanční krizi a její možné důsledky. Jedno z našich dětí mě uklidnilo slovy: "Mami, neboj, umím drát peří a tlouct máslo". S přáním všeho dobrého od našeho Boha zdraví Hoškovi, rodiče Lidušky, Vojty a Mlady.
Renata     (Odeslat email) Čtvrtek, 15 května 2008
Oslavy v Bohnicích 24-25.5.2008
dobrý den, zde je podrobný plakátek na oslavy v Bohnicícch:

http://web.sdb.cz/bohnice/images/stories/850_pozv-def_web.jpg
Zdenka     (Odeslat email) Sobota, 05 ledna 2008
Dne 12 . ledna ve 14 hod oslavíme v Předbořicích 9. výročí školky

Děkovnou mši bude sloužit P.František Marek Míček

v kostele sv. Filipa a Jakuba v Předbořicích

----------------------------------------------------------------------------------

Občanské sdružení Rodina Předbořice si vás dovoluje

co nejsrdečněji pozvat na

KŘESŤANSKÝ PLES

který se koná 19. ledna 2008 od 19:30

v KD Kovářov

K tanci a poslechu hraje kapela Static

Bohatá tombola
Jirka Jína     Čtvrtek, 11 října 2007
Zdravím Vaše spolčo, máte hezké stránky asi to u vás good žije, asi mě neznáte ale dostal jsem doporučení od Bédi a koukám že znám ještě Helču. Držím Vám palce v akcích a podívejte na naše spolčo (www.my-nasefarnosti.wz.cz a tam odkaz spolčo)
Zdenka     (Odeslat email) Čtvrtek, 04 října 2007
Předbořice zdraví do Štětkovic. I když jsem na uinternetu denně, až dnes jsem objevila vaše stránky a jmusím je opravdu pochválit, jsou fakt super, měla bych takovou prosbu, kvůli grantům jsme byli nuceni vytvořit internetové stránky pro naše předbořické sdružení. všechna tato práce bohužel spadá na mě, tak jsem se do toho já amatér pustila, ale bohužel výsledek mé práce sice splnil požadavek nadací, že je o nás zmínka na internetu, ale můj požadavek na vzhled a další teda určitě ne. ´Mohl by mi váš správce trochu pomoci?

<<První     <Předchozí     Následující>     Poslední>>    

Strana 1 z 5Powered by Joomla! Design by Cyberdine Systems » webmaster:    Odeslat email