Aktuálně
Hlavní menu
Aktuálně
O společenství
Další akce, výlety, ...
Pro děti
Dokumenty
Kaledář akcí
Fotogalerie
Změny na stránkách
Odkazy
Návštěvní knížka
SMPV
Setkání mládeže
příbramského vikariátu
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Vyhledávání

 
Vyber vzhled
modra
Kalendář
Říjen 2022
P Ú S Č P S N
26272829301 2
3 4
5
6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Aktivity našeho společenství
Ještě nevíš nic o vikariátku v Počepicích?
Středa, 23 září 2009

Neváhej a podívej se na plakátek, aby jsi něco nepropásl/a. Mohlo by se stát, že bys o mnoho přišel/la.

Plakátek zde

 
Život pro život aneb putování za Františkem do Assisi
Pondělí, 17 srpen 2009

V tomto článku si můžete přečíst, jak jsme prožili letošní letní tábor a ve fotogalerii si to pro změnu trochu prohlédnout.

Celý článek...
 
Pojeď s námi za papežem!
Pondělí, 17 srpen 2009
27.-28.9.2009  Mládež příbramského vikariátu cestuje za Benediktem XVI. a zároveň prozkoumá zříceninu Hláska. Stáhněte si pozvánku.

 

 
NOPR nejen 13.9.2009
Pondělí, 17 srpen 2009
Zveme vás na další z řady setkání s názvem "Nedělní odpoledne pro rodiny". Tentokrát se zastavíme nad přednáškou P. Františka Masaříka a P. Marka Miškovského na téma: Dobré je mluvit v rodině o Bohu, Lepší je mluvit s Bohem o rodině.
Celý článek...
 
NOPR - Nebezbečí pro ženy z pohledu gynekologa
Úterý, 21 duben 2009

Na následujících řádcích si můžete přečíst malé ohlédnutí dvou účastnic těchto přednášek.

 

Celý článek...
 
Už vím, proč říci jasné NE!
Úterý, 21 duben 2009

 

 

 

V pátek 13. března se téměř 80 dětí a mladých lidí sešlo na bohoslužbu slova pro mládež v kostele sv. Jeromýra v Sedlci-Prčici, aby si znovu, někdo teprve poprvé, zažil tu neopakovatelnou atmosféru tohoto setkání.

Po bohoslužbě slova, při které nás doprovázel P. František  a P. Kamil

jsme odešli společně na večeři na sedleckou faru a tam si pochutnávali na dobrotách, které připravily naše maminky.  Scénka která následovala, byla zaměřená již k víkendovému tématu: „Víš proč říci jasné ne okultismu, věštění, léčitelství,..?“  Výborně se povedlo Lucce, Vojtovi a Terce vyjádřit toto téma. Ukázali nám duchovní boj člověka na velmi jednoduchém,  přesto výstižném příkladu.

Společný večer byl za námi, a nyní už bylo dost hodin na to, aby mladší děti šly spát do spacáčků  a my starší se pomalu začali vypravovat do Kosovy Hory. Před odjezdem ze Sedlce, v době rokování vedoucích na týmu, jsme si zahráli super hru na náměstí a to díky naší sestře Štěpánce a otci Kamilovi a pak už frrr do Kosovky a do postele.

            Ráno jsme se probudili do krásného slunečného dne. Sobota byla plná akčních her a soutěží, ale nechyběla tu chvilka ztišení, přednášek ani oblíbená výtvarná dílna, kde jsme si mohli ušít nádherné plyšáky z ponožek.Také nás přijel  navštívit pan Hron z Čerčan, který nás upoutal svým svědectvím: jak se zřekl ve svém životě působení ďábla skrze léčitelství a nalezl Krista.

Po takovém svědectví jsme mnozí toužili po svátost smíření, ke které jsme měli možnost jít díky P. Markovi a P. Honzovi.

            Všechno moc rychle uběhlo a už tu bylo nedělní ráno 15. března. Faru jsme si po sobě uklidili, abychom ji mohli předat jak se sluší a vyjeli zpět do Sedlce na mši.

            Závěrem bych chtěla říct, že se mi tato víkendovka velice líbila, ať už její program či téma, a popravdě si už sama dokážu odpovědět na otázku, která nás provázela celý víkend, a tak má odpověď je: „Už vím, proč říci jasné NE!“

                                                                       (Magdaléna Kohoutová – Gymnázium Sedlčany)

 
17.-19.4. a 29.-31.5. Kurz PPR v Milhosticích
Pondělí, 23 březen 2009
Zveme manželské páry i ty, kteří o manželství uvažují! Kromě výuky symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství (PPR) bychom také rádi odpověděli na často kladené otázky v souvislosti PPR: Co je to odpovědné rodičovství? Jaký je rozdíl mezi přirozenými metodami a antikoncepcí? Jak je to se spolehlivostí přirozených metod? Proč církev stále (pro mnohé zcela nepochopitelně) trvá na nepřijatelnosti antikoncepce (nejen) pro věřící manžele? ... a samozřejmě také na všechny otázky, se kterými přijdou účastníci kurzu.
http://stetkovice.spiritualy.cz/dmdocuments/NOPR/PPR-Milhostice-4-2009.pdf
 
Nejbližší spolčo ve Štětkovicích bude: až v novém školním roce
Pondělí, 26 leden 2009

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Následující > Konec >>

Výsledky 57 - 64 z 70


Powered by Joomla! Design by Cyberdine Systems » webmaster:    Odeslat email